Декоративна штукатурка

     
Декоративна штукатурка це самий практичний і неповторний одяг для стін будь-якого приміщення.
Матеріалів, призначених для обробки стін, існує величезна безліч. Декоративна штукатурка залишається одним з кращих матеріалів- простота робіт з оздоблення та ефектність результату роблять декоративну штукатурку відмінним вибором. Сучасна людина не може уявити себе без затишного, максимально комфортного житла. Починаючи  ремонт будинку, або облаштовуючи обличчя свого бізнесу – офіс, багато хто з нас губляться у величезному океані пропозицій лакофарбових покриттів. Останні тенденції показують, що покупці все частіше при обробці стін віддають перевагу не банальним шпалер, а універсальним покриттям.

Декоративні штукатурки володіють хорошою стійкістю до механічних впливів, мають відмінну адгезію з різними матеріалами, так що їх можна наносити на будь-які поверхні: цегла, цемент, бетон, гіпсокартон, дерево і інші. Таке покриття універсально, не вимагає складного догляду за собою. Воно ідеально підійде для людей, що віддають перевагу практичні рішення для оздоблення стін.

Переваги декоративної штукатурки:

– Екологічно чистий матеріал.
Пластичність.
Безшовне нанесення.
– Не втрачає колір
на сонці.
– Н
е горюча.

Декоративні штукатурки – це різноманітні фінішні декоративні покриття для стін і стель інтер’єру, або екстер’єру, за допомогою яких створюються міцні, гладкі, або рельєфні поверхні з різними цікавими і неповторними малюнками та ефектами. Декоративні штукатурки застосовуються для вишуканої і практичною обробки приміщень з давніх часів, багато хто з них пройшли випробування століттями і популярні сьогодні, інші з’явилися зовсім недавно. Матова, або блискуча, гладка, або рельєфна, з перловим або оксамитовим відливом, акуратна, або навпаки груба, під старовину, або природний камінь, в класичній або ексклюзивної техніці нанесення … Неймовірна кількість варіантів текстур, ефектів, способів і технік нанесення, нарешті, величезну кількість матеріалів з різними властивостями, що з’явилися останнім часом на українському ринку, роблять процес вибору настінних покриттів цікавим і захоплюючим